image 10
image 20
image 30
image 40
image 50
image 60


STRONA GŁÓWNA
PROGRAM 12.12.2015
PROGRAM 13.12.2015
WARUNKI UCZESTNICTWA
KOMISJA SĘDZIOWSKA
ZGŁOSZENIA ON-LINE
MIEJSCE FESTIWALU - PLACE
Ursynowski Master Dance Cup 2015 o Puchar Burmistrza
BILETY WSTĘPU
HOTELE
WYNIKI


Stowarzyszenie Społeczno
Kulturalno Sportowe
Ad ASTRA
Aleja Piłsudskiego 75
05-750 Sulejówek

Zarząd Ad ASTRA

Maciej Rey - Prezes Zarządu
tel.: 605 83 40 60
e-mail: maciejrey@ad-astra.org.pl


DYREKTOR FESTIWALU
Wojciech Lesiak - Wiceprezes Zarządu
tel.: 505 18 24 30
e-mail: wojciechlesiak@ad-astra.org.pl

Ursynowski Master Dance Cup 2015
Honorowy Patronat objął:
Burmistrz Dzielnicy Warszawa Ursynów
m.st. Warszawa

 

 

SĘDZIOWIE  AdAstra Master Dance Cup 2015:

 

Iwona Markiewicz

Dyplomowana zawodowa tancerka, absolwentka Szkoły Baletowej w Poznaniu. Od 1994 r założycielka, dyrektor, choreograf, instruktor i manager Szkoły Ruchu i Tańca oraz prezes FUNDACJI DZIECI TAŃCA. Zawodową pracę rozpoczęła w Polskim Teatrze Tańca Conrada Drzewieckiego, kończąc w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Pracowała na stanowisku pedagoga w Państwowej Szkole Baletowej w Poznaniu prowadząc zajęcia z tańca ludowego , jazzu i stepu. Brała udział w licznych warsztatach krajowych i zagranicznych. Studiowała pedagogikę baletu w Akademii Muzycznej w Warszawie, oraz w Akademii Rolniczej w Poznaniu Technologię Żywienia Człowieka. Połączyła oba zawody będąc ekspertem w dziedzinie racjonalnego odżywiania się osób obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Jest konsultantem d/s żywienia uczniów Szkół Baletowych i zawodowych tancerzy. Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Kobieta Przedsiębiorcza 2003” organizowanego przez Avon Cosmetics Polska. Sędzia Polskiej Federacji Tańca.

****************************************************************************


Rafał Lebiest

Instruktor sportu tanecznego, choreograf, wykładowca kursów instruktorskich, sędzia Freestyle.
Wieloletni członek Zarządu Polskiego Związku Tańca Freestyle. Trener w szkole Tańca Wena Kraków - kilkukrotnych zwycięzców w stylu Hip-hop Otwartych Mistrzostw Polski, wielokrotnych finalistami i medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w strukturach IDO (International Dance Organization) -  największej na Świecie organizacji zajmującej się sportem Tanecznym.

****************************************************************************

Katarzyna  Bryłka

 instruktor, choreograf, kierownik Zespołu Tanecznego PECH. Absolwentka Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury specjalizacja – taniec w Opolu, ukończyła Pedagogikę Artstyczno – Oświatową na Uniwersytecie Opolskim, uczestniczka wielu szkoleń tanecznych, sędzia Polskiej Federacji Tańca. Od 24 lat związana z Zespołem tworzy choreografię dla grup juniorów i seniorów, wprowadza w świat tańca początkujących tancerzy z grup przygotowawczych. 

****************************************************************************


Strony www, serwery www