image 10
image 20
image 30
image 40
image 50
image 60


STRONA GŁÓWNA
PROGRAM 12.12.2015
PROGRAM 13.12.2015
WARUNKI UCZESTNICTWA
KOMISJA SĘDZIOWSKA
ZGŁOSZENIA ON-LINE
MIEJSCE FESTIWALU - PLACE
Ursynowski Master Dance Cup 2015 o Puchar Burmistrza
BILETY WSTĘPU
HOTELE
WYNIKI


Stowarzyszenie Społeczno
Kulturalno Sportowe
Ad ASTRA
Aleja Piłsudskiego 75
05-750 Sulejówek

Zarząd Ad ASTRA

Maciej Rey - Prezes Zarządu
tel.: 605 83 40 60
e-mail: maciejrey@ad-astra.org.pl


DYREKTOR FESTIWALU
Wojciech Lesiak - Wiceprezes Zarządu
tel.: 505 18 24 30
e-mail: wojciechlesiak@ad-astra.org.pl






 

 

 



Ursynowski Master Dance Cup 2015
Honorowy Patronat objął:
Burmistrz Dzielnicy Warszawa Ursynów
m.st. Warszawa

 
PLAN  TURIEJU

AKTUALIZACJA 10.12.2015 godzina 19:00

12 grudnia 2015 - sobota

8.30 – 9.20          rejestracja grup,  próby parkietowe

 9.30                     rozpoczęcie turnieju

 

9.35               INNE  FORMY  TANECZNE    (w tym SHOW  DANCE)

 

DO 11 LAT

 

1

A1 

ANNA LENTH Dance Studio

2

AKCENCIK

Studio Tańca  AKCENT

3

EVEREST KIDS

SGGW (szkoła główna gospodarstwa wiejskiego) w Warszawie

4

LOOCASTEAM LATIN

Loocas Dance Center

5

MINI AKCENT 1

Studio Tańca  AKCENT

6

FORMACJA 313

HAND TO HAND

7

ZAK JUNIOR

Akademia Tańca  PASO

8

MINI AKCENT 2

Studio Tańca  AKCENT

9

SHOW DANCE GRUP

DANCE IMPERIUM

 

11 – 15 LAT 

 

1

A2

ANNA LENTH D.S.

2

DWUNASTKA

Szkoła Podstawowa nr 12

3

AKCENT TEENS

Studio Tańca  AKCENT

4

ZAK

Akademia Tańca  PASO

5

KREDANCE

Pałac Młodzieży w Warszawie

 

POWYŻEJ  15 LAT 

 

1

AKCENT

Studio Tańca  AKCENT

2

ROZMACH

Studio Tańca  DUET

 

10.45              MODERN, JAZZ  

 

DO 11 LAT 

 

1

MINI AKCENT 1

Studio Tańca  AKCENT

2

NAJMŁODSI

HAND TO HAND

3

OJJ

HAKIEL Akademia Tańca

 

11 – 15 LAT 

 

1

AKCENT TEENS

Studio Tańca  AKCENT

2

ELEMENTRIX

GIMNAZJUM nr 92

3

RELEASE

Akademia Tańca DANCE &ME

 

POWYŻEJ 15 LAT 

 

1

AKCENT

Studio Tańca  AKCENT

2

MIRAGE

PAŁAC MŁODZIEŻY w Warszawie

 

11.25  HIP – HOP   (w tym  FUNKY) 

 

DO 11 LAT

 

1

MINI AKCENT 2

Studio Tańca  AKCENT

2

TABU MINI

HAKIEL Akademia Tańca

3

LET ME LOOSE

Szkoła Tańca „DZIECIAKI TAŃCUJĄ”

4

WIL CHILD

I.D. CENTER

 

11 – 15 LAT

 

1

TABU

HAKIEL Akademia Tańca

2

CREEPIES

Studio Tańca DUET

3

SHADOW

HAKIEL Akademia Tańca

4

ŁOBUZIARY

BROTHERS D.S.

5

SHADOW JUNIOR

HAKIEL Akademia Tańca

 

POWYŻEJ 15 LAT

 

1

AKCENT

Studio Tańca  AKCENT

2

BDS ONE

BROTHERS Dance Studio

 

12.15            DISCO

 

DO 11 LAT

 

1

MINI DISCO

HAND TO HAND

 

11 – 15 LAT

 

1

DWUASTKA

Szkoła Podstawowa nr 12

2

FLEX

Szkoła Tańca „DZIECIAKI TAŃCUJĄ”

3

ELEMENTRIX

GIMNAZJUM nr 92

4

Studio Tańca Robert Kochanek

Studio Tańca Robert Kochanek

 

12.40      ogłoszenie  wyników  i  wręczanie   nagród

13.15      zakończenie  turnieju


UWAGA

 Zwycięzców  poszczególnych  kategorii

  zapraszamy  do  przedstawienia  swoich  prezentacji  tanecznych w  trakcie 

GALI  WIECZORNEJ   FESTIWALU   AD-ASTRA  

w sobotę  o 18:30 oraz  w  niedzielę  o 19.00

(szczegółowe  informacje u organizatora festiwalu)






Strony www, serwery www